• Mehmet Akif Mahallesi 45008. Sokak No:14/2 Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ
  • 0 (344) 232-0892
Hakkımızda

Hakkımızda

AKSTEMA  ticari hayatına 2006 yılında başlamış olup Tekstil, Elektrik, Makina, Danışmanlık, Otomasyon ve Taahhüt faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

 

Kaliteli Mühendislik bilgisi ile  Enerji Verimliliği ve Kalitesi, Makine Montaj, Taşıma ve Devreye Alma , Ölçüm, Otomasyon konusunda  her cins endüstri tesisi,  Makina, Ekipman ve bakım konularında   hizmet verebilmektedir. Tekstil,  Elektrik ve mekanik  alanlarında mühendislik çözümleri ile birlikte, proje, danışmanlık, taahhüt, işletme hizmetleri sunmak amacı ile ülkemizin ihtiyacı olan, kaliteli teknolojik sistemlerin, optimum maliyetle sanayi ürünlerinin yurtiçi ve yurtdışından temin edilmesi, bunların montajı, uygulanması mevcut sisteme adapte edilmesi ve her tür teknik hizmeti ve eğitimi yürüten bir şirkettir.

 

Türk ve uluslararası standartlarda (VDE,IEC BS)’ye uygun olarak proje, keşif yapabilme ve ihale dosyası hazırlama kapasitesine sahiptir.

 

Müşteri talepleri doğrultusunda  anahtar teslimi, kısmi malzemeli veya işçilik bazında taahhüt hizmetleri veren firmamız, montaj sonrası ilk ve koruma amaçlı periyodik olarak ve arıza sonrası gereken mekanik ve elektrik  saha testlerini yapabilmektedir. 

 

AKSTEMA , aşağıdaki faaliyet alanlarında sizlerle çalışmak ve sizlere hizmet vermek için 24 saat aralıksız davetinizi beklemektedir;

 

  • Tekstil ,Elektrik ve Makina Montaj Taahhüt
  • Proje , Bütçelendirme ve Müşavirlik
  • Yedek Parça
  • Satış Sonrası Teknik Destek
Hakkımızda